dr. Radnai György bejegyzései

Feltetted már magadnak a kérdést…

egyenletFeltetted már magadnak a kérdést: mikor érezted jobban magad, 40, 30, 20, 10, vagy 1 éve? Elgondolkodtál már rajta: csak úgy, kíváncsiságból, vagy netán szétrobbantó dühből reszketve? Méricskélted már: akkoriban és most mi volt a jó, a szép és mi volt rossz és csúnya? Latolgattad már, csak úgy őszintén, csak magadban, csak magadnak?  Rágódtál már ezen: szinte ki sem mondva, szemlesütve, szégyenkezve, nem hazudva?

Tovább a folytatáshoz

Vers Áder Jánosnak a hazaszeretetről…

jpeg
2014. Új év. Új remények. Hátha most. Talán sikerül. Már sokszor megpróbáltuk. Talán idén.
De hisz ez egy kettészakadt ország. „..alig illeszthető össze…”. Az egyik oldal, a hatalmon lévők megvetik, alázzák, kisemmizik, még élni sem hagyják a másik felét. „Azok nem is magyarok, idegenszívűek”. Meg se hallgatják, nem is akarják megérteni: számukra nincs is másik fél, ők az egész!
Nem is beszélnek velünk. Nem is vesznek tudomást rólunk. Utálnak minket. Egy kanál vizet is sokallanának ránk.., annyira gyűlölnek, mert mi vagyunk a túlsók, az átellenesek, ellenségek, akik ellen szerveződniük kell! Mert mi a leszakadók, az út szélén hagyottak, a közterekről is kitiltottak vagyunk, akik zavarják a „RENDET”, a „SZABADSÁGOT”, ami csak az övék…
Emeljük föl a fejünket!

Tovább a folytatáshoz

Már levette…

Juhász Tamás HÖK elnök Szeged
„Borzalmas rasszista szóvicc”-et posztolt karácsonyra Juhász Tamás, a Szegedi Tudományegyetem Természettudományi és Informatikai Kar Hallgatói Önkormányzatának az elnöke, amint az a képen is látható. A képen a KU Kluksz Klan nevű amerikai szervezet tagjai láthatóak: „Sajnos, az idén sem lesz már fehér karácsonyunk” aláírással.

sajnos idén sem lesz már fehér karácsonyunk

A kép mellett 27(!) „like” látható, többek között az EHÖK Felügyelő Bizottság elnöke, az EHÖK FEB tagja, a BTK HÖK gazdasági alelnöke. Tovább a folytatáshoz

Csak viccelek…

14136

“A csőre töltött pisztoly mindenkinek jó, kivéve a börtönök és az elmegyógyintézetek lakóit.
Így van.
A közegészségügyre költött milliók fokozzák az inflációt.
Így van.
A fegyverekre költött milliárdok csökkentik az inflációt.
Így van.
A jobboldali diktatúrák sokkal közelebb állnak az amerikai ideálhoz, mint a baloldali diktatúrák.
Így van.
Minél több nukleáris robbanófejünk áll bevetésre készen, hogy bármelyik pillanatban útjukra engedhessük őket, annál nagyobb biztonságban van az emberiség, és annál jobb világot örökölnek majd az unokáink.
Így van.
Tovább a folytatáshoz