
2014. Új év. Új remények. Hátha most. Talán sikerül. Már sokszor megpróbáltuk. Talán idén.
De hisz ez egy kettészakadt ország. „..alig illeszthető össze…”. Az egyik oldal, a hatalmon lévők megvetik, alázzák, kisemmizik, még élni sem hagyják a másik felét. „Azok nem is magyarok, idegenszívűek”. Meg se hallgatják, nem is akarják megérteni: számukra nincs is másik fél, ők az egész!
Nem is beszélnek velünk. Nem is vesznek tudomást rólunk. Utálnak minket. Egy kanál vizet is sokallanának ránk.., annyira gyűlölnek, mert mi vagyunk a túlsók, az átellenesek, ellenségek, akik ellen szerveződniük kell! Mert mi a leszakadók, az út szélén hagyottak, a közterekről is kitiltottak vagyunk, akik zavarják a „RENDET”, a „SZABADSÁGOT”, ami csak az övék…
Emeljük föl a fejünket!
Vélemény kategória bejegyzései
Már levette…

„Borzalmas rasszista szóvicc”-et posztolt karácsonyra Juhász Tamás, a Szegedi Tudományegyetem Természettudományi és Informatikai Kar Hallgatói Önkormányzatának az elnöke, amint az a képen is látható. A képen a KU Kluksz Klan nevű amerikai szervezet tagjai láthatóak: „Sajnos, az idén sem lesz már fehér karácsonyunk” aláírással.
A kép mellett 27(!) „like” látható, többek között az EHÖK Felügyelő Bizottság elnöke, az EHÖK FEB tagja, a BTK HÖK gazdasági alelnöke. Tovább a folytatáshoz
Csak viccelek…
“A csőre töltött pisztoly mindenkinek jó, kivéve a börtönök és az elmegyógyintézetek lakóit.
Így van.
A közegészségügyre költött milliók fokozzák az inflációt.
Így van.
A fegyverekre költött milliárdok csökkentik az inflációt.
Így van.
A jobboldali diktatúrák sokkal közelebb állnak az amerikai ideálhoz, mint a baloldali diktatúrák.
Így van.
Minél több nukleáris robbanófejünk áll bevetésre készen, hogy bármelyik pillanatban útjukra engedhessük őket, annál nagyobb biztonságban van az emberiség, és annál jobb világot örökölnek majd az unokáink.
Így van.
Tovább a folytatáshoz
Kiss Judit Ágnes: Szó
2014… Új év köszöntő
BUÉK!
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=mG5T7LmSEZc
Gimnáziumi emlékek 1964-1968
Majdnem 50 év telt el azóta, mégis életem egyik legszebb korszakaként emlékszem a József Attila gimnáziumban eltöltött évekre. Akkor tényleg nyíltak „a völgyben a kerti virágok”…
Évértékelő(k) II.
29 824 megtekintés…
Évértékelő(k) I.
Évértékelők
„…élek…”
Orbán Viktor: „Amit csinálunk, nem a pénzért csináljuk. A futball olyan, mint a bográcsgulyás. Folyamatosan teszünk bele, sosem veszünk ki, és a végén kész.”
Kövér László: „Gyurcsány egy gennyedző seb a demokrácia testén…”
Tovább a folytatáshoz


