2016. június 30. nap bejegyzései

Szabad!


Mert már kiengedték a pszichiátriáról, és ugyan újra elment a Ligetbe, de most ’csak’ megverték!
Mert bármelyik csatornán megnézheti a kormány hirdetését: ÜZENJÜK BRÜSSZELNEK, HOGY ŐK IS MEGÉRTSÉK!
Mert bármelyik kisvárosban szabad Turul-szobrot terveztetnie és felépíttetnie, mert magyar, és mert nem József Attiláról, Ady Endréről, a holokausztról, a cigány szegregációról, a hátrányos helyzetűek, a hajléktalanok megkülönböztetéséről, stb. szól.
Mert akinek ez nem tetszik, az mehet Izraelbe!
Mert bárki, bármilyen kérdésben kezdeményezhet népszavazást, csak legfeljebb nem lesz!
Mert a magyar focit újra minden magyar ember szeretheti és szereti is, és aki nem, az nem is magyar ember!
Mert szabad tiltakozni, tüntetni, petíciót benyújtani stb., csak nincs semmi foganatja!
Mert a sajtó szabad, a tényfeltáró újságírás megengedett, a civil szervezetek, a kisegyházak működhetnek, ahogyan az ügyészi munka is szabad!
Mert a magyar reformok működnek, a magyar nyugdíjasok jobban élnek, az államadósság csökken, a nép és a kormány(fő) kapcsolata bizalomra épül; és mindezeket szabad elhinni!
Mert vannak törvények, csak nem egyformán vonatkoznak mindenkire!

2016. 06. 30.

Elhiteti …

• hívják nekem az Árpit
• most nem tudjuk: helikopterezik
• mit csinál?
• helikopterezik Hongkongban
• megértem: néha neki is kell a pihenés, majd kérdezzék meg tőle, hogy mennyiért repült
• úgy egy Milláért, megírta a 444.hu tegnap
• de az Árpi már cáfolta, ugye?
• lehet, de csak magában: még sehol nem jelent meg
• akkor valaki más cáfolja
• hm, nem lehet, a miniszterelnöki legfőbb miniszter, a lézeres János szerint lehet kapcsolat „az érintett üzletember és Habony Árpád között
• kik között?
• hát, a hongkongi bankár, aki szervezte a helikopterezést és az Árpi között
• és ki ez a bankár?
• hát, a letelepedési kötvények egyik forgalmazója
• rendben, de ne legyenek egyéb szálak
• már vannak cáfolatok, a János is cáfolja, hogy lehetnének más Fideszes érintettek is, úgyhogy ez a része a dolognak rendben, tagadunk ezerrel
• de kéne az Árpival beszélnem
• szólunk a TEK-eseknek, hogy keressék
• ha megvan, szóljanak, mert nagyon kéne beszélnem vele
• aztán miről, Főnök?
• „a lehetőségek művészetéről
• miről?
• arról, hogy nekem kötelességem, hogy elképzelésem legyen, és van is: mert én garancia akarok lenni az embereknek, hogy minden folytatódik
• ehhez mért kell az Árpi?
• mert ő ezt olyan jól elhiteti velem…

2016. 06. 30.